Outlander сервис

Ремонт Аутлендера или спокойствие?

Доброго дня, шановні власники Mitsubishi Outlander

Важкі часи настали. Аутлендер Сервіс вже більш ніж 10 років допомагає нашим кліентам отримувати спокій від надійності Мітсубіші. 
Так, ми ремонтуємо, проводимо діагностику, робимо заміну мастила двигуна та коробок швидкостей ну та багато іншого.

Але сьогодні не про це. Сьогодні я хочу поділитися з вами невеликою кількістю інформаціі про те, як можно бути спокійнішим у такому вирі новин та негативу, що ллється на нас с еркану телевізора, з новин на радіо та у мессенджерах. 

Це моя стаття про те, що ви можете зробити, щоб лишатись у здравому глузді і ясній памяті. Ну а разом із цим і безбека руху у Вашому Аутлендері буде на порядок вища!Правила читання новин:

1. Кількість новин. Чим більше ми читаємо новини про війну, тим більше ми хвилюємось і занурюємось в це питання. Ця інформація стає для нас першочерговою, яку терміново треба дізнатися при кожній вільній хвилині…А якщо є змога то і частіше. Бо від цього залежить наше життя.
І тут також є уточнення: чим більше думаємо про одне, тим що? Так! Менше думаємо про інше. Ми перестаємо думати у належному обсязі про інші вкрай важливі питання — про нашу освіту, про те, як далі заробляти гроші, як бути здоровим, про дітей, рідних і тд. Ми завмираємо на одному місці, а життя іде, і ми маємо кожну хвилину використовувати на благо нашого майбутнього. Тож починаємо перерозприділяти наш час на користь майбутнього. Можна виділити наприклад 1-2 рази на день, коли ми проглянемо стрічку офіційних новин. Поступово знижуємо кількість підходів. Якщо дуже хочеться — скажіть собі так: добре, я подивлюся на 2 хвилини новини, але через 10 хвилин. Скоріш за все, за 10 хвилин ви забудете про них і перемикнетесь на щось інше. І ще: новини не дивимось ані в ранці, ані перед сном. Вранці ми дуже сприйнятливі до всього і легко зіпсуємо тривогою свій день. Ввечері — зіпсуємо сон. Дивимось новини у денний час.
Повірте, якщо трапиться щось таке «надзвичайно терміново читати всім» — вам про це скаже десяток друзів і родичі. 

Далі докладніше та про інші методи читайте у моєму блозі 

https://net-straxa.com/kak-uspokoitsa-vo-vremia-voini/

 

Услуги

Улучшить Outlander

Автосервис для вашего Outlander

Киев, ул.Народного Ополчения, 19
(067) 212-50-50
(068) 312-50-50

пн-пт: с 09.00 до 19.00
сб.: 10.00-16.00

© 2010-2023 outlander-service.com

Первым узнавать об акциях, новинках и скидках